Webtegram Bilişim Kimdir?

Webtegram Bilişim Group, web tasarım, e-ticaret, sosyal medya, dijital qr menü, dijital portfolio vcard ve gibi alanlarda hizmet veren bir bilişim firmasıdır. 2013 yılında kurulan firma, farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine uygun web çözümleri sunmaktadır.

Webtegram Bilişim Group'un sunduğu hizmetler şunlardır:

Webnopat: Meslek gruplarına özel kurumsal web sitesi tasarımı, yönetimi ve sosyal medya hizmetleri sunan bir markadır. 180'den fazla hazır premium profesyonel tema ile doktor, veteriner, hastane, klinik, medikal, fizik tedavi, yaşlı bakım, diş doktoru, diyetisyen, sağlık turizmi, avukat, inşaat firması, mimarlık firması, psikolog, otel sektörü, anaokulu, kreş, ilkokul, lise, sigorta şirketleri, seyahat acentası, kuaför, güzellik merkezi, spa, yoga, ajans, emlak danışmanı, oto ve motor galeri veya kiralama, araç teknik servis, fitness salonu, spor salonu, dövüş okulu, bar, club, dans okulu gibi birçok meslek grubuna özel web siteleri tasarlamaktadır.

Markalarımızdan ödün vermeden; Müşterilerimize  profesyonel hizmetler vermeye devam ediyoruz...

Webtegram: E-ticaret ve kurumsal web sitesi basit kullanıcı arayüzü ile kullanıcıların temaları seçerek web site editöründe web sitelerini tasarladıkları ve ürün sattıkları web builder sistemi ile hizmet veren bir markadır. Webtegram ile kullanıcılar, web sitelerini kolayca oluşturabilir, yönetebilir, güncelleyebilir ve pazarlayabilirler.

Quarkod: Restoran QR menüleri yayınlayabildikleri ve hiçbir eleman, banka komisyonları olmadan kendi sanal posları ile ödeme alabildikleri restoran 3D ödeme alabilen QR menü yazılımı ile hizmet veren bir markadır. Quarkod ile restoranlar, müşterilerine hijyenik, pratik ve güvenli bir sipariş ve ödeme deneyimi sunabilirler.

Webvcard: Vcard ile kişisel portföy yayınlayabildikleri NFC ve QR kod ile bir vcard yazılımı ile hizmet veren bir markadır. Webvcard ile kullanıcılar, kendilerini tanıtan, iletişim bilgilerini, sosyal medya hesaplarını, çalışmalarını ve referanslarını içeren bir vcard oluşturabilir ve paylaşabilirler.

Webtegram Bilişim Group, web tasarım, e-ticaret, sosyal medya ve QR menü gibi alanlarda müşterilerine kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Karon bilişim, web sitenizin sadece bir vitrin değil, aynı zamanda bir pazarlama aracı olduğunu biliyor ve web sitenizin tasarımı, içeriği, hızı, güvenliği ve SEO uyumluluğu gibi unsurlara özen gösteriyor. Karon bilişim ile web sitenizi hayal edin, biz gerçekleştirelim.