Sana yardım etmek için buradayız

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin veya buraya bir satır bırakın. Destek ekimiz çok yakında size ulaşacak

Genel Merkez

Etiler Mah. Remel Plaza Evliya Cad. No:23 Muratpaşa/Antalya

Mail Adresleri

info@webnopat.com
destek@webnopat.com

Müşteri Hizmetleri

+90 242 745 0 903
+90 501 123 0 500

Şubelerimiz

Şube 1

İstanbul Avrupa

Şubeye Git

Şube 2

İstanbul Anadolu

Şubeye Git

Şube 3

Ankara G.M.1.

Şubeye Git

Şube 4

Mersin Global

Şubeye Git

Bizimle yeni bir proje planlamak ister misiniz?

Web Tasarım , website yönetimi, profesyonel sosyal medya yönetimi ile sorularınız için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

Mesajınızı Bırakın!

  Sıkça Sorulan Sorular

  Webnopat nedir?

  Webnopat; meslek gruplarına özel kurumsal website tasarımı, website ve sosyal medya yönetimi yapan profesyonel kurumsal bir yazılım firmasıdır. Bütçe ve eleman, teknik destek , ekipman vb. masrafları ödemeden tüm çalışmalarını yürüten firmadır. Biz yapalım, yönetim ve siz kazanın anlayışla bir 250 fazla iş ortağımızla birçok meslek gruplarına hizmet vermekteyiz.

  Sizlere nasıl ulabilirim?

  Bizlere 13:30 - 18:00 mesai saatleri içinden 0850 308 0 500 numaralı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri dışı 0501 123 0 500 numaralı hattımızın WhatsApp uygulamasından 18:00 - 21:00 bizlerle iletişime geçebilirsiniz.  WebPlatform uygulamasının destek bileti bölümünden 7/24 bizimle iletişime geçebilirisiniz.

  Aylık abonelik ödemelerimi nasıl yapacağım

  Aylık ödemelerinizi WebPlatform ile sizlere verdiğimiz kullanıcı ve şifre giriş yaptıktan sonra sistemde abonelik planlarınızı görecekseniz. Planlarım bölümünde eğer ödemeniz gelmişse öde kısmına basarak EFT yada kredi kartı bilgilerinizi girerek abonelik hizmetleri almaya devam edebilirsiniz.

  Aylık abonelik ödememi unuttum ne yapacağım?

  Korkmayın! WebPlatform ile 1 hafta önceden ödemeleri yaklaşan müşterilerimize OTP Sms ve platform üzerinde bilgilendirme ibareleri yer alacaktır. Eğer anlaşmanız devam ediyorsa; en fazla 3 iş günü içerisine düştüyse ödeme gerçekleşmemişse müşteri hizmetleri sizleri arayarak bilgilendirmektedir. Azami süre içerisinde hiçbir ödeme işlemi yapılamazsa hukuki yasal işlem uygulanmaktadır.

  2'si 1 Arada paketi nasıl satın alabilirim?

  Website ve sosyal medya yönetimi olan 2'si 1 arada Basic - Pro - Business paket kullanım şartlarını taşıyorsanız ,( web tasarım paketi önceden ve sonra hizmet alınmış ise)  yada normal fiyatlandırma tarife üzerinde hizmet almışsanız müşteri hizmetlerimiz sizlerle iletişime geçerek randevu oluşturarak , en kısa zamanda sizleri ziyaret edip, gerekli işlemleri yaptıktan sonra satın alabilirsiniz.

  Profesyonel destek hizmeti veriyor musunuz?

  Evet veriyoruz. Webnopat alanlarında uzman ve profesyonel ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Hizmet alıyorsanız destek için; WebPlatform yazılımı üzerinde her türlü teknik veya müşteri bazlı hizmetlere alabilirsiniz. Eğer yani müşterilerimizse bize 0850 308 0 500 numaralı hattımızdan iletişim kurarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Herhangi bir lokasyonda yeriniz var mı?

  Evet var. Türkiye'de  4 şehirde ofislerimiz vardır. Bunlar Ankara (Genel Merkez), Antalya, Mersin, İstanbul şubelerimiz mevcuttur. Şubelerimiz sayfasından şubelerimizin adresleri ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

  WebPlatform için kullanıcı adı ve şifremi unuttum?

  Eğer kaydınız silinmemişse ; kullanıcı giriş sayfasında şifremi unuttum bölümünden kayıtlı eposta veya telefon numaranızı girerek şifrenizi yenileyebilirsiniz. Eğer yeni müşteri kaydı veya ilk defa sistemi giriş yapılacaksa; müşteri hizmetleri numaramızı arayarak sistemi giriş bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

  Yüz yüze danışan ziyaretlerinizi nasıl gerçekleştiriyoruz?

  Danışan periyodik aylık ziyaretlerimiz 2'si 1 arada website ve sosyal medya yönetimi paketi için geçerlidir. Müşterilerimize WebPlatform sistemi üzerinden veya müşteri temsilcimiz sizinle iletişim kurarak sizlere uygun randevu tarihi ve saati oluşturmaktadır. Oluşturulan randevu tarih ve saatlerinde profesyonel ekiplerimizle sizleri ziyaret ederek; hem çekimlerini hem de toplantılarımızı yapmaktayız.

  WebPlatformda destek bileti nasıl oluşturabilirim?

  Sizlere iletilen kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra destek bölümünden, hizmet kategorisini ve aciliyet durumuna göre bir destek bileti oluşturarak 7/24 hizmet alabilirsiniz.

  Paketleriniz KDV dahil fiyatlar mıdır?

  Yeni müşterilerimiz için ilk yıl için paketlerimizin ücretleri KDV dahil fiyatlardır. Yenilenen hizmet ücreti ve % 20 KDV ücret tarifesi ile tariflendirmektedir.

  WebPlatformda abonelik ödemelerinde taksitlendirme var mı?

  Maalesef taksitlendirme imkanımız bulunmamaktadır.